Projekt OPVK „Inovace výuky“ – EU Peníze školám

Dne 1.2. 2011 jsme se zapojili do projektu EU-peníze školám, číslo projektu CZ.1.07/1.4.00/21.1671. Projekt jsme zaměřili na inovaci výuky.Pedagogové budou vytvářet DUM pro inovaci a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT a pro inovaci a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské gramotnosti. Zároveň budou zakoupeny didaktické a výukové materiály a digitální technika (počítače, interaktivní tabule, notebooky apod.) potřebná k těmto výstupům. Zároveň v rámci projektu budou vyškoleni pedagogové v těchto oblastech: ICT, čtenářská, matematická, přírodovědná a finanční gramotnost a cizí jazyk. Informace o výstupech projektu jsou k dispozici u ředitelky školy na vyžádání.


K 31.7. 2013 pedagogické pracovnice ZŠ vytvořily v rámci šablony III/2 (inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvímICT) 9 sad po 20 DUMech a v rámci šablony I/2 (čtenářská a finanční gramotnost) 2 sady po 36 DUMech pro:


1. a 2. ročník - Český jazyk, vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace - autor Mgr. Marcela Feču (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

5. ročník - Český jazyk, vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace - autor Mgr. Dagmar Strachotová (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

5. ročník - Přírodověda a Vlastivěda, vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět - autor Mgr. Dagmar Strachotová (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

4. ročník - Vlastivěda, vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět - autor Mgr. Marcela Feču (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

5. ročník - Anglický jazyk, vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace - autor Mgr. Aneta Smolíková a Barbora Šošolíková (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

5. ročník - Výtvarná výhova, vzdělávací oblasti Umění a kultura - autor Mgr. Dagmar Strachotová (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

5. ročník - Informatika, vzdělávací oblasti Informační a komunikační komunikace - autor Mgr. Aneta Smolíková (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

1. a 2. ročník - Matematika, vzdělávací oblasti Matematika a její aplikace - autor Mgr. Marcela Feču (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

4. ročník - Přírodověda, vzdělávací oblasti Informační a komunikační komunikace - autor Mgr. Aneta Smolíková (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

1.-4. ročník - Český jazyk - čtenářská gramotnost - vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace - autor Mgr. Marcela Feču, Barbora Šošolíková, Dagmar Strachotová (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

1.-4. ročník - Prvouka, Přírodověda- čtenářská gramotnost - vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět - autor Mgr. Marcela Feču, Barbora Šošolíková, Dagmar Strachotová (e-mailový kontakt na autorku zmíněné sady, která na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům z jiných ZŠ v ČR: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )