březen
31
Evropa nás zajímá - Dánsko

V rámci projetku Evropa nás zajímá

...celý článek
 
květen
30
Anketa ve školní jídelně

V průběhu měsíce května připravila paní učitelka Kropáčková dotazník pro školní jídelnu. Děti se vyjadřovaly k oblíbeným i méně oblíbeným pokrmům doma i ve školní jídelně.

...celý článek
 
březen
22
ŠVÉDSKO v naší jídelně

I letos se naše jídelna zapojila do projektu a uvařila tentokrát švédské jídlo.Švédsko je bohaté na ryby a dary moře. Oblíbený je losos na různé způsoby. Velkou oblibu má jelení a sobí maso, které se dělá v podobě ragú, grilované či pečené. Nejčastější přílohou jsou brambory, těstoviny a brusinky. Asi nejznámějším švédským jídlem u nás jsou švédské masové kuličky - KÖTTBULLAR. Ty jsme také v pátek 17. 3. uvařily. Dětem moc chutnalo a my se s Vámi rády podělíme o recept!

...celý článek
 
srpen
23
Informace o školním stravování pro rok 2016/2017

Přihlášení dítěte ke stravování

Děti, které se budou stravovat v ŠJ Pohořelice musí mít vyplněnou přihlášku ke stravování. Ta slouží jako podklad pro matriku školního stravování dle § 28 odst. 3 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů - prosíme o pečlivé a čitelné vyplnění údajů. Přihlášku odevzdejte v prvním týdnu školního roku, nejpozději do 8. 9. 2016.

...celý článek
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>