červen
23
Stravenky

Komu zůstanou nějaké nepoužité stravenky, můžete je v příštím týdnu vrátit.

Nejpozději do 30.6.2016. Děkuji za pochopení.

 
červen
23
HEZKÉ PRÁZDNINY

Přejeme všem našim strávníkům hezké prázdniny. O prázdninách školní jídelna NEVAŘÍ! Těšíme se na Vás ve čtvrtek 1.9.2016.

Pro MŠ vaříme v době jejího provozu normálně.

 
květen
26
Upozornění

Z důvodu jiného systému placení obědů v novém školním roce, prosím, NEKUPUJTE VÍCE STRAVENEK, než Vaše děti spotřebují do konce června 2016.

Děkujeme za pochopení

 
duben
5
Výzva Hlavního hygienika ČR

Nadbytek soli je jedním ze zásadních faktorů pro vznik a rozvoj vysokého krevního tlaku a souvisejících zdravotních komplikací, jakými jsou náhlé mozkové příhody, srdeční infarkty či osteoporóza. Vzhledem k tomu, že současný příjem soli v ČR trojnásobně převyšuje doporučený optimální denní příjem a sůl nadměrně konzumují také děti, vyzývá nás hlavní hygienik k nastartování a následnému rozvoji soustavných aktivit na podporu zdraví a prevenci nemocí v oblasti snížení konzumace soli.

V naší školní jídelně se již dlouhodobě snažíme méně solit, minimálně používáme dochucovadla s nadměrným obsahem soli. Dětem není nabízena solnička k dosolování jídel. Nekupujeme pečivo posypané solí. Vaříme z čerstvých surovin. Budeme rádi, když nás také doma v této aktivitě podpoříte.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>