Fotogalerie


Notice: Undefined variable: cssimg in /users/zalohovane/4000/obecpohorelice.cz/subdomeny/www/skola/modules/mod_jglatestcat/helper.php on line 217
m


Dopravní hřišřě

Dne 26.5.2016  jsme se školní družinkou jeli  na dopravní hřiště do Otrokovic.  Toto hřiště žáci vyšších ročníku dobře znají a těm mladším se tam taky moc líbilo.

...celý článek
 
Den dětí

1.červen patří dětem! I my se snažíme o to, aby byl tento den pro děti trochu jiný. Proto jsem i letos objednala vláček, který s námi absolvoval okružní jízdu po Pohořelicích a Oldřichovicích.

...celý článek
 
Velikonoční jarmark v Napepjedlích

22.3.2016 jsme opět jeli do Napajedel. Děti se těšily na Velikonoční jarmark v Domě dětí, se kterým máme velmi úzkou spolupráci. Na jarmarku bylo mnoho výrobků a dekorací pro vytvoření velikonoční atmosféry nebo jiných výrobků, které mohly děti koupit pro své blízké jako dárek. Mimo to si mohly sami vyrobit výrobek, který si potom odnesly domů.

Zapsala A. Ševčíková, dne 5. 4. 2016                          foto zde

 
Karneval v Napajedlích

Období po Vánocích se nese vždy ve znamení karnevalů a příchodu Velikonoc. Již po několikáté jsme se zúčastnili 25. 2. 2016 karnevalu s dětmi ze školní družiny ve II. ZŠ v Napajedlích. Děti se na tuto akci připravily velmi zodpovědně. Myslím, že jsme měli letos rekordní počet masek. Je vidět, že se na karneval vždy velmi těší. Vyhodnocené masky si odnesly drobné dárky a všichni spoustu zážitků.

Zapsala A. Ševčíková  dne 16.3.2016               foto zde

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>