Karneval v Napajedlích

Období po Vánocích se nese vždy ve znamení karnevalů a příchodu Velikonoc. Již po několikáté jsme se zúčastnili 25. 2. 2016 karnevalu s dětmi ze školní družiny ve II. ZŠ v Napajedlích. Děti se na tuto akci připravily velmi zodpovědně. Myslím, že jsme měli letos rekordní počet masek. Je vidět, že se na karneval vždy velmi těší. Vyhodnocené masky si odnesly drobné dárky a všichni spoustu zážitků.

Zapsala A. Ševčíková  dne 16.3.2016               foto zde

 
Vánoce ve družince

Předvánoční čas ve školní družině jsme si krátili nejen psaním dopisu Ježíškovi, jak už bývá naší tradicí, navštívili jsme v Domě dětí v Napajedlích Vánoční jarmark. Zde si děti mohly prohlédnout různé vánoční dekorace nebo si sami vyrobit, ale hlavně nakoupit dárky pro své nejbližší. Byla jsem ráda, že se dětem líbilo a že z jarmarku odcházeli spokojeni.

Dne 18.12.2015, zapsala A. Ševčíková      foto zde

 
Dopravní hřiště v Otrokovicích

První akcí naší družinky v letošním školním roce byla dne 9.9.2015 návštěva dopravního hřiště v Otrokovicích. Této akce se zúčastnilo 26 dětí, které byly rozděleny do 5 skupin. Každá skupina prošla všemi stanovišti, takže si všichni vyzkoušeli jízdu na koloběžce, kole, čtyřkolce a taky se z nich na chvíli stali chodci, kteří se volně pohybovali po silnici, kde museli reagovat na semafory i na projíždějící vozidla. Zajímavá byla pro děti i slalomová dráha, kterou měly přejít s tzv. "alkobrýlemi", jež simulovaly stav pod vlivem  alkoholu. Odpoledne strávené na dopravním hřišti bylo pro děti nejen zábavné, ale v mnohém i poučné.  dne: 14.9.2015

Zapsala: A. Ševčíková        foto zde

 
Léto ve ŠD

Slunečné dny v měsíci červnu nám dovolují opět využívat náš malý bazének na školní zahradě, což se dětem velmi líbí. Koupání střídají s opalováním, míčovými hrami či jinými pohybovými aktivitami. Radost z toho, že se jim to opravdu líbí je vidět i v jejich očích na přiložených fotografiích. Všem dětem i jejich rodičům přeji hezké počasí i během letních prázdnin!

Zapsala A. Ševčíková, 18. 6. 2015        foto zde 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>