Karneval

Letošního karnevalu u našich kamarádů ve ŠD při II. ZŠ v Napajedlích se zúčastnilo opravdu hodně dětí. Všechny měly masky, bylo vidět, že se na karneval těšily a pečlivě připravovaly. Nebylo vůbec lehké vybrat tu nejhezčí. Odměnou pro všechny bylo příjemně strávené odpoledne, kdy si mohly děti zatančit spolu s ostatními dětmi z Napajedel. Domů si odnesly nejen hezké zážitky, ale i drobné dárky, balónky či bonbóny.

Dne 3.3.2015, zapsala A. Ševčíková     foto zde

 
Klaun ve školní družince

Dne 11.2.2015 jsme si zpestřili odpoledne ve školní družince návštěvou klauna. Dětem se jeho vystoupení líbilo nejen proto, že jim předvedl různé druhy žonglování, ale hlavně jeho umění vytvářet z nafouknutých balónků různá zvířátka, kytičky či jiné předměty, které si pak mohli děti odnést domů. Bylo to veselé odpoledne.

Dne 17.2.2015, zapsala A. Ševčíková        foto zde

 
Advent a Vánoce ve družince

Vánoce ve školní družině jsme zahájili 3. 12. 2014 návštěvou Vánočního jarmarku v DDM v Napajedlích. Již tradičně si děti nakoupily dárky s vánoční tématikou i různé  dekorace, kterými jistě udělaly radost svým rodičům, či sourozencům.  Vánoční čas jsme si užívali po celý měsíc. Vyráběli jsme ozdoby na stromeček, který jsme potom ve družince zdobili a přitom zpívali koledy. Děti se navzájem obdarovávaly drobnými dárky z adventního kalendáře, no největší radost měly z množství dárků, které jim nadělil Ježíšek pod  stromeček. Myslím, že si tam, každý našel něco pro sebe. 

Zapsala A. Ševcíková, 6. 1. 2015       foto zde a zde

 
Dopis Ježíškovi

Dne 25. 11. 2014jsme poslali Dopisy Ježíškovi. Tímto jsme se zapojili do akce "Český Ježíšek odepisuje dětem". Děti napsaly do dopisů svá přání, a pak se už těšili na odpověď, kterou opravdu každý dostal i s drobným dárkem.

Zapsala A. Ševčíková, 15. 12. 2014    foto zde

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>