Fotogalerie


Notice: Undefined variable: cssimg in /users/zalohovane/4000/obecpohorelice.cz/subdomeny/www/skola/modules/mod_jglatestcat/helper.php on line 217
m


Klaun ve školní družince

Dne 11.2.2015 jsme si zpestřili odpoledne ve školní družince návštěvou klauna. Dětem se jeho vystoupení líbilo nejen proto, že jim předvedl různé druhy žonglování, ale hlavně jeho umění vytvářet z nafouknutých balónků různá zvířátka, kytičky či jiné předměty, které si pak mohli děti odnést domů. Bylo to veselé odpoledne.

Dne 17.2.2015, zapsala A. Ševčíková        foto zde

 
Advent a Vánoce ve družince

Vánoce ve školní družině jsme zahájili 3. 12. 2014 návštěvou Vánočního jarmarku v DDM v Napajedlích. Již tradičně si děti nakoupily dárky s vánoční tématikou i různé  dekorace, kterými jistě udělaly radost svým rodičům, či sourozencům.  Vánoční čas jsme si užívali po celý měsíc. Vyráběli jsme ozdoby na stromeček, který jsme potom ve družince zdobili a přitom zpívali koledy. Děti se navzájem obdarovávaly drobnými dárky z adventního kalendáře, no největší radost měly z množství dárků, které jim nadělil Ježíšek pod  stromeček. Myslím, že si tam, každý našel něco pro sebe. 

Zapsala A. Ševcíková, 6. 1. 2015       foto zde a zde

 
Dopis Ježíškovi

Dne 25. 11. 2014jsme poslali Dopisy Ježíškovi. Tímto jsme se zapojili do akce "Český Ježíšek odepisuje dětem". Děti napsaly do dopisů svá přání, a pak se už těšili na odpověď, kterou opravdu každý dostal i s drobným dárkem.

Zapsala A. Ševčíková, 15. 12. 2014    foto zde

 
Projekt PODZIM ve družince

Loučení s podzimem! V rámci projektu "Podzim" jsme si v naší školní družince dne 19.11.2014 na školní zahradě upekli v ohništi brambory a jablíčka. Mnohé děti chuť pečených brambor přímo z popela zkusili poprvé. Čekání  si  zpříjemňovaly volným pohybem na zahradě. Na závěr jsme si zazpívali několik písní o jablíčku. 

Zapsala A. Ševčíková, 24.11.2014      foto zde 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>