Vánoce 2012

Ježíšek naděloval, děti měly radost. Zapsala: Adela Ševčíková       foto zde

 
Vánoční jarmark v Napajedlích

Dne 5.prosince jsme již po několikáté navštívili s dětmi ze školní družinky Vánoční jarmark v Domě dětí v Napajedlích. Děti si nejdříve vybíraly dárečky pro své blízké. Pak jsme se přesunuli do místnosti, kde se tvořilo. Vyráběly se svíčky, různé vánoční dekorace a také se zdobily perníčky. Když jsme odcházeli, všichni měli plné ruce dárků a mě těšilo, že byly s výletem spokojeni. 
Zapsala A. Ševčíková, 12. 12. 2012      foto zde

 
Den Země v ŠD

Dne 25.4. ke Dni Země jsem pro děti připravila soutěžní stezku s úkoly. Úsek děti procházely s papírem a tužkou a zapisovaly odpovědi systémem 1b... až po 16. Čísla od 17 po 20 obsahovaly úkoly pro pobavení zaměřené na pohybovou aktivitu. Doufám, že i tato činnost přispěje k tomu, aby děti pochopily, jak je důležité se k přírodě a k našemu životnímu prostředí chovat.    

zapsala A. Ševčíková

 
Březen měsíc knihy

Březen je Měsíc knihy! Dne 28.3.2012 jsme při této příležitosti navštívili místní knihovnu, kterou vede p. Vaculová,která děti seznámila s organizací v knihovně a pozvala je k častějším návštěvám. Mnohé děti chodí do knihovny v Napajedlích, ale i naše místní knihovna nabízí dostatek literatury, a tak doufám, že i tato naše návštěva bude pro mnohé impulzem k tomu, aby se stali členy knihovny v Pohořelicích.       

zapsala A. Ševčíková  foto zde

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>