KARNEVAL V NAPAJEDLÍCH 2011


Stalo se již tradicí, že se naše školní družinka každý rok zúčastňuje karnevalu ve školní družině při II. ZŠ v Napajedlích. Letos se karneval konal 16.3. a děti, které tam byly si ho opravdu užily. Domů si odnášely nejenom drobné dárky a balónky, ale také možnou inspiraci pro nové masky, z řad těch, které na tomto karnevale potkaly.
(Zapsala A. Ševčíková, dne 22.3. 2011)

 
VÁNOČNÍ JARMARK

V pondělí 29.11. 2010 jsme byli s naši školní družinkou v Domě dětí v Napajedlích na Vánočním jarmarku. Děti se tam mohly seznámit s různými druhy vánočních ozdob, jak na vánoční stůl, tak i na vánoční stromeček. To, co se jim nejvíce líbilo, si mohly zakoupit a odnést domů. Potěšilo nás, že při nakupování děti nemyslely jen na sebe, ale i na maminku, tatínka a taky na své sourozence a dědečky a babičky. 

...celý článek
 
VÝSTAVA HUB

20. září jsme navštívili výstavu hub v Napajedlích. Výstava byla pro děti nejen zajímavá, ale i poučná.
(Zapsala A. Ševčíková)

 
NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

V letošním školním roce 2010/2011 máme naši školní družinku v samostatné třídě, což si velmi užíváme! Nemusíme denně uklízet lavice a pokud si děti něco postaví nebo rozestaví, mohou si to nechat do příštího dne a nikomu to nepřekáží. Každý si zde může najít svůj koutek pro to, co ho právě zajímá. Je to prostě super!!!
(Zapsala A. Ševčíková)   fotky zde

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 Další > Konec >>